ویزای ورزشی عمان

ویزای ورزشی عمان

ویزای ورزشی عمان

در صورتیکه افراد ورزشکار علاقه مند به کشور عمان پیشنهاد شغلی یا ویزای ورزشی عمان را دریافت کنند میتوانند به  این کشور مهاجرت کنند.

ورزش در سطح بین‌المللی یک کسب و کار بزرگ است. نهادهای جهانی عظیمی حول فعالیت‌های ورزشی شکل گرفته‌اند؛

فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا)، کمیته بین‌المللی المپیک و اتحادیه جهانی فدراسیون‌های ورزشی نمونه‌ای از این سازمان‌ها هستند که گردش مالی آنها میلیون‌ها دلار در سال است.

جهانی شدن صنعت ورزش، مهاجرت ورزشکاران را به امر عادی بدل کرده است.

شرایط ویزای ورزشی عمان و دیگر کشورها:

*************************************************************************************************

برای ورود و اقامت ورزشکاران و همینطور داوران ورزشی در سطوح مختلف چه کم تجربه باشند و چه حرفه ای، ویزای ورزشی صادر می شود.

ویزای ورزشی درواقع نوع خاصی از ویزا میباشد و برای افرادی کاربرد دارد که در زمینه های گوناگون ورزشی مشغول به فعالیتند.

اشخاص میتوانند این نوع ویزا را یا با یافتن اسپانسر یا همان کار‌فرما در کشور مقصد دریافت کنند و یا از طریق ویزا های ویژه ی فراهم شده برای ورزشکاران در بعضی از کشورهای دنیا اقدام نمایند.

افرادی که در زمینه ورزش بکار می پردازند و در مشاغل گوناگونی از جمله ورزشکاری، داوری، مربيگری، قهرمانان داخلی و بین المللی، مسئولین ورزشی، مدرسان ورزشی و مدیر برنامه های ورزشی مشغول به فعالیت هستند، ویزای ورزشی تعلق ميگيرد.

ولی فراموش نکنید که قوانین هر کشوری با کشورهای دیگر متفاوت است و شما برای انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت ورزشی، باید به صورت کامل قوانین ویزای ورزشی آن کشور را بررسی نمایید.

افراد با سنین پائین تر که در ورزش استعداد بالایی دارند می توانند بورسیه ورزشی بگیرند.

ویزای ورزشی عمان

سه دلیل عمده مهاجرت و اخذ ویزای ورزشی عمان توسط  ورزشکاران:

*************************************************************************************************

  •  شرایط جغرافیایی
  • درآمدزایی
  •  رقابت در سطح جهانی

انواع ویزای ورزشی عمان برای مهاجرت ورزشکاران:

************************************************************************************************

ورزشکاران حرفه ای که خواستار ویزای ورزشی عمان هستند، میتوانند برای کارفرماهای کشور عمان و یا یافتن اسپانسر و حامی ویزای کار در کشور مورد نظر خود، مدارک خود را ارسال کنند.

البته بعضی از کشورها ویزای ورزشی را به منظور جذب ورزشکاران صادر می کنند.

دو نوع ویزای ورزشی عمان داریم که در ادامه آن ها را شرح می دهیم:

>> ویزای موقت ورزشی:

ورزشکارانی می توانند نسبت به اخذ ویزای موقت ورزشی اقدام کنند که برای شرکت در مسابقه های ورزشی و یا رویدادها از سوی نهادها و سازمان های کشورهای خارجی دعوت می شوند.

ورزشکارانی که توانایی های خاص ورزشی و آمادگی جسمانی دارند برای مهاجرت به کشورهای برتر جهان میتوانند از طریق اخذ ویزای مهارت اقدام نمایند. شرایط لازم برای اخذ این ویزای ورزشی شامل دارا بودن رزومه حرفه ای ورزشی و سوابق عالی می باشد.

>> ویزای دائم ورزشی:

ورزشکارانی که موفق به کسب مدال های برتر در مسابقات بین المللی و موفقیت های جهانی شده اند، برای مهاجرت به کشورهای برتر جهان میتوانند ویزای دائم ورزشی دریافت کنند.

علاوه بر این ورزشکارانی که در حوزه های تخصصی ورزشی، مدارک دانشگاهی عالی دارند نیز میتوانند نسبت به اخذ این ویزای ورزشی اقدام نمایند.

بورسیه ورزشی:

************************************************************************************************

یکی از مهم ترین مواردی که متقاضیان تحصیل در ورزش برای انتخاب بهترین کشور از طریق ورزش مهاجرت می کنند بورسیه ورزشی نام دارد.

منظور از بورسیه ورزشی درواقع کمک هزینه های تحصیلی است که برای تحصیل در کالج ها، دانشگاه ها و حتی مدارس به ورزشکاران با استعداد اعطا می گردد.

بورسیه ورزشی به متقاضیان در کشور های مختلف ارائه می شود و افراد میتوانند این بورسیه را در بسیاری از رشته ها دریافت نمایند.

یکی از بهترین کشور ها جهت دریافت ویزای ورزشی، ایالات متحده آمریکا می باشد. این کشور سالیانه در زمینه های مختلفی مانند فوتبال آمریکایی، شنا، بیسبال و بسکتبال، بورسیه های بسیاری را به متقاضیان عرضه می نماید و از این لحاظ ، آمریکا بهترین کشور برای مهاجرت ورزشی محسوب میشود.

ویزای ورزشی عمان

دریافت ویزای ورزشی عمان:

*********************************************************************************************

متقاضی ویزای ورزشی عمان برای این که به این کشور همچون امارات و کشورهای عربی دیگر مهاجرت کند، باید اسپانسر و جاب آفر داشته باشد.

این کشورها برای گروه‌های مختلف ورزشی، ویزای خاصی مدنظر نگرفته اند.

بدین ترتیب اگر می خواهید از طریق تخصص خود در زمینه های ورزشی مهاجرت کنید، توصیه می ما به شما اینست که کشورهای دیگری همچون آمریکا، کانادا و استرالیا را انتخاب کنید، به علت اینکه هم در این کشورها ویزاهای مختلفی نظیر ویزای ورزشی تعریف شده و هم این کشورها به لحاظ نتیجه اقامتی و امکان اخذ تابعیت گزینه بهتری هستند.

کمک گرفتن از مشاوران مهاجرتی مجموعه پرتو دیبای پارس برای این که شرایط کشورهای گوناگون را برای مهاجرت بطور دقیق بررسی کنید بسیار موثر خواهد بود.

ویزای ورزشی عمان 

 

 

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *