هزینه بلیط و ویزا در عمان

قصد داریم در این مقاله در مورد هزینه بلیط و ویزا در عمان اطلاعاتی ارائه دهیم با ما همراه باشید.

برای افرادی که قصد مهاجرت یا کار در عمان را دارند اخذ ویزای این کشور الزامی می‌ باشد این نوع ویزا در بازه زمانی تنها ۱۰ روز صادر می‌ شود در ادامه به توضیح کاملی در این‌ مورد و اطلاعاتی در مورد هزینه بلیط و ویزا در عمان را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

هزینه بلیط و ویزا در عمان

هزینه بلیط و ویزا در عمان

بسیاری از کشور های همسایه ایران به دلیل نزدیکی زبان فرهنگ مذهب و غیره مورد توجه مهاجران ایرانی هستند با پیشرفت اقتصادی کشور های عربی از جمله عمان تقاضای مسافرت و اخذ ویزا به این کشور زیاد شده از ملزومات سفر به عمان اخذ ویزای عمان است که تیم ثبت شرکت پرتوی دیبای پارس در خدمت شماست تا اطلاعاتی در مورد هزینه بلیط و ویزا در عمان را در اختیار شما قرار دهد.

اگر شما هم مثل دیگر هموطنانمان قصد گرفتن ویزای عمان را دارید و احساس می‌کنید که کار سخت و طاقت‌ فرسایی است ما اینجاییم که به شما بگوییم که این‌ طور نیست. فقط کافی است با مشاورین ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را کسب کنید و مشاوره‌ هایی که توسط کارشناسان مجرب ما به شما داده می‌ شود استفاده کنید.

ویزای عمان برای ایرانیان هم به‌ صورت VOA یا فرودگاهی و هم به‌صورت ای ویزا Evisa صادر می‌ شود.

ویزای توریستی:

این نوع ویزا به دو صورت قابل دریافت است
۱ .شما می‌توانید بدون داشتن هیچ حامی در عمان درخواست ویزا بدهید
۲ .شما اگر در عمان حامی دارید می‌ توانید از طریق آن ویزای توریستی عمان دریافت کنید.

یکی از این ویزا ها ویزای ده‌ روزه عمان می‌ باشد که اعتبار آن همان‌ طور که از نامش پیداست ۱۰ روز است ویزای ده‌ روزه برای تمامی کشور ها صادر می‌شود این نوع ویزا کوتاه‌ مدت است و فقط یک‌ بار امکان تمدید آن وجود دارد.

مدت اعتبار ورود ویزای ده‌ روزه عمان یک‌ ماهه می‌ باشد شما نباید هیچ نوع ویزای دیگری از عمان داشته باشید
در این نوع ویزاها وجود حامی ضروری نیست.
پاسپورت شما باید ۶ ماه اعتبار داشته باشد.
مدارک مورد نیاز عکس پرسنلی و تصویر اسکن پاسپورت می‌ باشد.

قیمت صدور این نوع ویزا ۱۰ ریال عمان می‌ باشد که هنگامی که شما مدارک را تحویل می‌ دهید نیاز است این ۱۰ ریال عمان را پرداخت کنید. درصورتی‌ که شما از کشور عمان ریجکت شوید این هزینه برگشت داده نخواهد شد.

نوع دیگر ویزا در این کشور سی‌ روزه است از جمله شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای یک‌ ماهه عمان عبارتست از:
داشتن پاسپورت با اعتبار حداقل ۶ ماه

داشتن عکس پرسنلی و واچر هتل و بلیط رفت‌ و برگشت شما همانند ویزای ده‌ روزه نباید هیچ نوع ویزای دیگری از این کشور داشته باشید در صورت ریجکت شدن هیچ هزینه‌ ای برگشت داده نخواهد شد .

این نوع ویزا قابل تغییر به ویزای کاری عمان نمی باشد
مدت اعتبار این نوع ویزا ۱ ماه و پس‌ از صدور و مدت اعتبار اقامت آن ۳۰ روز است.
این ویزا را می‌ توانید یک‌ بار به مدت ۳۰ روز تمدید کنید قیمت این نوع ویزا ۳۰ ریال عمانی می‌ باشد که هنگامی‌ که مدارکتان را تحویل دادید دریافت خواهد شد.

نوع دیگر ویزای عمان ویزای یک‌ ساله مولتی عمان می‌ باشد این نوع ویزا یعنی شما می‌توانید به‌ صورت یک‌ ساله هرچند بار که می‌ خواهید به عمان سفر کنید هم با حامی هم بدون حامی این ویزا قابل صادر شدن است .

هزینه بلیط عمان با توجه به نوسانات ارز متفاوت می‌باشد اما اگر به‌طور تقریبی بخواهیم بگوییم هزینه این بلیط از ۶ میلیون تومان تا حدوداً ۱۰ میلیون تومان می‌باشد که همان‌طور که گفتیم با توجه به تغییرات ارز این نوع مبلغ نیز قابل‌تغییر می‌باشد .

امید است از این مقاله در مورد هزینه بلیط و ویزا در عمان استفاده کرده باشید در آخر شما هر نوع ویزایی که از این کشور دریافت کنید تنها همان مدتی که در ویزا قید شده مجاز به ماندن در عمان هستید در صورت هر روز اضافه تر ماندن در این کشور نیاز است تا ده ریال عمانی پرداخت کنید که مبلغ قابل توجهی می باشد .

برای مطالعه بیشتر در مورد مهاجرت به عمان اینجا کلیک کنید