موسسه کاریابی در عمان

موسسه کاریابی در عمان

در این نوشتار قصد داربم تا شرح کاملی بر موضوع موسسه کاریابی در عمان داشته باشیم و توضیحاتی را در این باره ارائه نماییم،در ادامه با ما همراه باشید.

موسسه کاریابی در عمانمطالب ارائه شده در این مقاله شامل موارد زیر میباشد:

  • روش های جستجوی کار در عمان
  • لیست موسسات معتبر کاریابی در عمان
  • ویزای کار در عمان 
  • لیست مشاغل موردنیاز عمان
یکی از مهم ترین دلایلی که افراد برای مهاجرت و سفر  به کشورهای مختلف دارند، موضوع اشتغال و کسب درآمد در آن کشورها می باشد.
در این بین برخی از افراد با توجه به شرایط، توانایی، مهارت و تخصصی که دارند، با پیشنهادهای مختلف کاری از سوی سازمانهای مختلف در دیگر کشورها مواجه می شوند و می توانند به سادگی از علم، دانش و تخصص خود در این رابطه استفاده کرده و شغل و حرفه مناسب و پردرآمدی را در کشور مقصد پیدا کنند.

*روش های جستجوی کار در عمان

برای کاریابی در عمان مهم ترین مدرکی که باید به سفارت این کشور ارائه شود، پیشنهاد کاری یا جاب آفر عمان می باشد که متقاضیان کار در این کشور می توانند آن را زمانی که هنوز در ایران هستند از طریق موسسه کاریابی در عمان تهیه کنند.

پیدا کردن کار در عمان، از روشهای مختلفی امکان پذیر می باشد که یکی از رایج ترین آن ها، ارسال رزومه برای کارفرما به صورت مستقیم است. در این شیوه، شما باید رزومه ای کامل برای خود ایجاد کرده و به طور خلاصه همه سوابق شغلی و تحصیلی خود را در آن درج کنید. 

روش دیگر کمک گرفتن از موسسات کاریابی می باشد. شما می توانید با ارسال مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود برای موسسه کاریابی در عمان، یافتن شغل  مورد نظر خود را به آن ها بسپارید.

*لیست موسسات معتبر کاریابی در عمان

لیست تعدادی موسسه کاریابی در عمان:

  • Competence HR
  • Budge Talent
  • MENA HR Solutions LLC
  • Talent Development LLC
  • Oxygen Oman

البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که اگر از ایران به صورت شخصی برای کاریابی اقدام کنید احتمال قبول درخواست شما و حتی پذیرفتن رزومه شما برای بررسی بسیار کم می باشد،به همین دلیل بهتر است از طریق کاریابی بین المللی در ایران و مراجعه به یک موسسه کاریابی در عمان نسبت به این کار اقدام نمایید .

*ویزای کار در عمان

برای دریافت ویزای کار در عمان، متقاضی کار با ویزای اقامت عمان وارد این کشور می‌شود و به او این اجازه داده می‌شود تا با کارفرمای خود، قرارداد کاری امضاء نماید.

برخی از افراد به دلیل ناآگاهی و عدم آشنایی کامل تصور می‌کنند کار در عمان با ویزای توریستی عمان امکان‌پذیر است درصورتی‌که شرایط کار در کشور عمان تنها با داشتن ویزای کار امکان‌پذیر است.

چنانچه با ویزای توریستی وارد عمان شده باشید، پس از انجام مصاحبه (در صورت درخواست کارفرما) و آزمون‌ها درنهایت نوع ویزای متقاضی کار در عمان تغییر کرده و ویزای توریستی عمان به ویزای کار عمان تغییر کرده و به صورت دو ساله صادر میشود.

لیست مشاغل موردنیاز عمان

موسسه کاریابی در عمان

به طور کلی، در کشور عمان مشاغل مربوط به صنایع نفت و گاز، ساخت و ساز، آموزش و پزشکی بهترین مشاغل برای مهاجران و متقاضیان کار محسوب می شوند و به نوعی فرصت های شغلی برای مهندسان، متخصصان کامپیوتر و فناوری اطلاعات، مدیران، معلمان و به خصوص تدریس کنندگان زبان، در عمان بسیار است.

همینطور مشاغلی که مربوط به خدمات ساختمانی و صنعتی هستند مانند برقکار، جوشکار ، تعمیرات کولر و …. و مشاغل خدماتی چون کار در هتل ، رستوران ، آشپز و سرآشپز و … نیز در لیست مشاغل مورد نیاز عمان جایگاه خوبی داشته و امکان یافتن کار در عمان را دارند.

همچنین دولت عمان به‌تازگی شروع به ساخت چندین مرکز درمانی در این کشور کرده تا نیازهای پزشکی خود و سایر همسایگانش را تامین نماید. این مراکز که با جدیدترین امکانات پزشکی به روز دنیا تجهیز شده اند و نیاز شدید عمان به تخصص‌های گروه پزشکی را نشان میدهد.

به همین دلیل در حال حاضر نیاز به اکثر رشته‌های پزشکی برای کار در عمان بسیار بالاست.

توصیه مجموعه پرتو دیبای پارس به شما این است که از تقاضا برای مشاغل رده پایین ، همانند (نجاری ، نانوایی ، رستوران‌ها، کار لوله‌کشی ، کار ساختمانی و… در کشور عمان) خودداری کنید،زیرا این‌گونه مشاغل، داوطلبان بسیاری از سایر کشورها ازجمله (بنگلادش، پاکستان…) دارند و به همین دلیل کارفرما در عمان دستمزد چندانی به متقاضیان کار پرداخت نمی‌کند.

سخن پایانی:

در این نوشتار سعی کردیم مطالبی را درباره موسسه کاریابی در عمان،روشهای جستجوی کار در عمان و مشاغل مورد نیاز این کشور خدمت شما همراهان گرامی  ارائه کنیم.

همچنین توجه شدیم که افراد متقاضی کار در کشور عمان برای اخذ ویزای کاری این کشور نیاز به دریافت دعوت نامه کاری دارند و این افراد برای اخذ دعوت نامه کاری بهتر است از طریق مراجعه به یک موسسه کاریابی در عمان شانس خود را برای یافتن شغل مورد نظر خود در عمان امتحان کنند.

موسسه کاریابی در عمان

 

 

دسته‌بندی نشده

کار در عمانکاریابی در عمانموسسه کاریابیویزای کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *