مهاجرت به عمان از طریق کار

مهاجرت به عمان از طریق کار :

در این مقاله خواستاریم شما را با ویژگی و شرایط عمومی پذیرش مهاجرت به عمان از ظریق کار آشنا سازیم در ادامه با ما همراه شوید . کشور عمان کشوری است که در خاورمیانه قرار دارد و اطراف آن را دریای خلیج فارس فرا گرفته است و دارای مناطق و بنادر زیادی برای کسب و کار میباشد . پایتخت این کشور، شهر مسقط است که دریای عرب از قسمت خاوری و دریای عمان از قسمت شمال به آن وصل می شود. همچنین کشور عمان از ناحیه جنوب با کشور یمن و از ناحیه غربی با کشور امارات و کشور عربستان همسایه می باشد. این کشور از طریق دریا با کشور ایران نیز هم مرز می باشد. زبان رسمی این کشور عربی است.

در سال های اخیر بسیاری افراد به دلیل شرایط اقتصادی مناسب و بازار کار خوب بسیاری افراد علاقمند به مهاجرت به این کشور هستند کار در عمان مستلزم اخذ ویزای کاری می باشد. افرادی که خواهان اخذ این ویزا می باشند می توانند با رعایت شرایط خاصی به آن دست پیدا کنند. اما اخذ این ویزا به راحتی صورت نمی گیرد و افراد و متقاضیان در صورت عدم دریافت پیشنهاد شغلی از این کشو موفق به اخذ این ویزا نخواهند شد.

مهاجهرت به عمان از طریق کار

کار در عمان و بررسی ویزای افراد :

متقاضیان کار در عمان بعضا متاهل هستند و قصد دارند که همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به عنوان همراه در کنار خود داشته باشند. در این خصوص لازم به ذکر است که این امکان وجود دارد که متقاضیان بتوانند به موازات درخواست ویزای کاری عمان برای خود برای همراهان خود نیز درخواست ویزا نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به  عمان از طریق کار :

متقاضیان کار در عمان برای اخذ ویزای کاری این کشور پس از اینکه دعوتنامه کاری را از کارفرما یا کمپانی عمانی دریافت نمودند باید بتوانند یک سری مدارک خاص دیگر را نیز ارئه نمایند. این مدارک باید به زبان انگلیسی و یا زبان عربی ترجمه شوند و به سفارت کشور عمان ارائه شوند:

  • ارائه دو قطعه عکس 6*4 شخص متقاضی
  • ارائه پاسپورت متقاضی و کپی آن که دارای حداقل 6 ماه اعتبار باشد
  • ارائه گواهی نامه سلامت و عدم بیماری
  • ارائه عدم سوء پیشینه
  • ارائه سایر مدارک کاری و تخصصی شخص متقاضی
  • ارائه فرم درخواست ویزای کار به سفارت و کنسولگری این کشور

 

 

 

مهاجرت به عمان از طریق کار

فرم ارزیابی مهاجرت به عمانکشور عمانمدارک مهاجرت به عمان از طریق کارمهاجرت به عمان از طریق کارمهاجرت پرستاران به عمانمهاجرت پزشکان به عمانهزینه مهاجرت به عمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *