قرار داد ثبت شرکت در عمان

قرار داد ثبت شرکت در عمان ، نیازمند یکسری شرایط و مدارک میباشد .

اگر شما مایل به شروع به سرمایه گذاری در عمان هستید گروه پادیپا به صورت کامل راهنمای شما خواهد بود .

امروزه کشور عمان به دلیل شرایطی منحصر به فردی که دارد ، به عنوان محبوب ترین مقصد مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری و تجارت  نام برده میشود.

قرارداد ثبت شرکت در عمان

یکی از محبوب ترین راه های سرمایه گذاری در کشور عمان ثبت شرکت است ، که گروه پادیپا به همراه کادر مجرب خود  شما را راهنمایی خواهد کرد تا تمام ابهامات شما راجع به ثبت شرکت  در عمان رفع شود .

مزایای ثبت شرکت در عمان

۱.اقامت از طریق ثبت شرکت در عمان.

۲.باز کردن حساب بین المللی.

۳.قادر به مالکیت ۱۰۰ درصد ثبت شرکت در عمان می باشند.

۴.مجبور به پرداخت مالیات یا سود سهام نمیباشند.

۵. هزینه های نیروی کار و هزینه هایی از قبیل دفترکار کمتر از دبی می باشد.

قانون ثبت شرکت در عمان

۱.به خاطر قوانین عمان، برای ثبت شرکت در کشور عمان، فرد ایرانی 70% و فرد عمانی 30% از سهام شرکت را دارا هستند که این درصد تنها به دلیل وجود قوانین کشور عمان برای ثبت شرکت طرح شده است، اما فرد عمانی بر اساس قراردادی که با فرد ایرانی تعیین می کند هیچ دخالتی در مدیریت و سود شرکت نخواهد داشت و طرف عمانی در این قرارداد، تنها به دریافتهزینه ای به صورت ماهانه یا سالیانه اکتفا کرده و در مسائل داخلی شرکت حق هیچ گونه دخالتی ندارد.

۲.افراد خارجی بدون دریافت گواهی تجارت از وزارت بازرگانی و صنایع قادر به فعالیت تجاری یا شراکت در فعالیتهای تجاری عمان نمی باشند.

۳.گواهی فعالیت های تجاری در عمان که توسط سازمان های تجارت عمان صادر میشود، تنها به کسانی اعطا می گردد که سرمایه موجودی آنان کمتر از مبلغ ۱۵۰۰۰۰ ریال ( ریال عمان ) و یا درصد مشارکت های خارجی آنان بیش از ۴۹ درصد نباشد، چون درصد مالکیت خارجی در موقعیت های خاص ممکن است افزایش یابد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با مجموعه ما تماس بگیرید

 

قرار داد ثبت شرکت در عمان

قانون ثبت شرکت در عمانقرار داد ثبت شرکت در عمانمزایای ثبت شرکت در عمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *