صرافی های ایرانی در عمان

صرافی های ایرانی در عمان :

شرایط کار برای صرافی های ایرانی در عمان که یکی از کسب و کار های پر رونق میباشد نحوه انتقال پول از ایران به عمان و بالعکس توسط صرافی های موجود صورت میگیرد.

نحوه انتقال پول از عمان به ایران و صرافی های ایرانی و عمانی در عمان :    صرافی های ایرانی در عمان

عمان یکی از کشورهایی است که از نظر سیاسی و روابط مالی با ایران بسیار نزدیک است و همچنین ایرانیان زیادی نیز در این کشور کوچک اقامت دارند و در حال کار یا سرمایه گذاری هستند. اگر در عمان هستید و نیاز دارید که از این کشور به ایران پول بفرستید   باید نحوه انتقال پول از عمان به ایران را یاد و روش های آن را بیاموزید. همچنین گاهی نیاز دارید به صرافی های مسقط عمان سر بزنید و از طریق این صرافی ها ارز ریال عمان را به ریال ایران تبدیل کرده یا پول ارسال کنید.

شرایط انتقال پول و حواله ریال یا دلار از عمان به کشور دیگر  مخصوصا ایران

ریال عمان (OMR) ریال عمان 0.5 ، 1 ، 5 ، 10 ،  20 و 50 هستند. عاقلانه است که برای تأمین هزینه های کوچک و کرایه تاکسی هزینه محلی را داشته باشید ، به خصوص اگر حامی یا همکاران شما در فرودگاه شما را ملاقات نکنند. صرافی های عمان و بانک ها در اکثر فرودگاه های اصلی موجود است و بسیاری از آن ها به صورت 24 ساعته باز هستند. در حالی که این مکان ها به راحتی قابل دسترس هستند.

فرستادن یا دریافت ریال عمان به یا از ایران از طریق صرافی ایرانی :

روش های انتقال شامل پستی بانك به بانك  تلكس  و سوئیفت (انجمن ارتباطات مالی بین بانكی در سراسر جهان) است. انتقال الکترونیکی معمولاً سریعترین روش است هرچند در صورت تبدیل ارز برای سپرده یا اینکه بین موسسات مالی مختلف انتقال دارید می‌توانید تأخیر ایجاد کنید. ارسال پول بین شعب همان بانک یا بانک های وابسته نزدیک ساده تر و سریعتر است. شما باید تا زمان ورود پول به حساب خود هزینه های انجام شده را در مراحل مختلف نظارت کنید.

بانک مسقط یکی از برترین ارائه دهنده خدمات مالی در عمان به صرافی های ایرانی است. این بانک خدمات بانکی را به صرافی ها نیز ارائه می‌دهد. دفتر مرکزی آن در مسقط ، حدود 3000 کارمند دارد و با صرافی ههای ایرانی نیز کار میکند. این شبکه بر 149 شعبه ، 645 دستگاه خود پرداز و بیش از 10،000 پایانه پوز نظارت دارد. در سطح بین المللی بانک مسقط شعبه ای در ریاض کویت و یک دفتر نمایندگی در دبی ( امارات متحده عربی ) و سنگاپور را اداره می‌کند.

 

 

 

صرافی های ایرانی در عمان

اخذ کارت بازرگانی عماناخذ ویزای عمانازانترین ثبت شرکت در کشور های همسایهبانک مسقطبانک های ایرانی در عمانبهترین کشور عربی برای ثبت شرکتثبت شرکت با پرتو دیبای پارسثبت شرکت در عمانحواله به عمانریال عمانشرایط انتقال حواله یا دلار از عمانصرافی فروش ریال عمانصرافی های ایرانی در عمانمناطق آزاد عماننحوه انتقال پول از ایران به عمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *