ثبت شعبه شرکت در عمان :

امروزه افراد زیادی علاقمند به ثبت شعبه شرکت در عمان هستند تا بتوانند از این طریق مهاجرت و سرمایه گذاری کنند کشور عمان یک کشور پر درآمد است و ویژگی های خاصی نیز به خود اختصاص داده است . این کشور یکی از کشور های جذاب و دیدنی خلیج فارس میباشد .  کشور عمان کشوری است از لحاظ اقتصادی قوی و در زمینه تجاری و بازرگانی نیز درحال حاضر موفقیت های زیادی کسب کرده است . افراد با سرمایه گذاری در شرکت های تجاری و بازرگانی عمان میتواند سود و ثروت قابل توجهی را کسب کنند.

ثبت شعبه شرکت در عمان

شرایط ثبت شعبه شرکت در عمان :

ثبت شعبه شرکت در این کشور از دو طریق ممتاز  و درجه یک صورت میگیرد . به دلیل بر داشتن برداشته شدن تحریم ها علیه کشور ایران، LC های ایران در تمامی کشورهای عربی انتقال داده شده اند.  بازرگانان و تجار ایرانی به راحتی می توانند به ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی در این کشور بپردازند. که این کار در نهایت باعث اخذ اقامت ممتاز کشور عمان خواهد شد.

مزایای ثبت شعبه در عمان :

 • کشور عمان دارای چندین بنادر تجاری و صنعتی داراست و به افراد و بازرگانانی که در عمان ثبت شرکت نمایند حق مالکیت به آنان تعلق میگیرد و این افراد تا 50 سال از مالیات معاف میباشند.
 • این کشور یکی از امتیازات خوبی که دارد میتوانید برای بلند مدت در آن سرمایه گذاری کنید زیرا دارای ثبات اقتصادی خوب نیز میباشد.
 • شما با ثبت شرکت در عمان میتوانید اخذ اقامت خود را نیز دریافت کنید
 • همچنین میتوانید دسترسی آسان و سریعی به بنادر خلیج فارس . خلیج عدن و …. پیدا کنید

ثبت شرکت در عمان به چه صورت امکان پذیر است ؟

 • ثبت شرکت  توسط شخص حقیقی و شخص حقوقی ایرانی شخص ایرانی حقوقی متقاضی است که در ایران دارای شرکت است.
  بنابراین باید ﺁن شخص مدارک شرکت را ترجمه و به عنوان متقاضی ایرانی حقوقی با یک شخص عمانی شرکت ثبت کند
 • .بر اساس قوانین کشور عمان برای ثبت شرکت در عمان طرف ایرانی 70 درصد از سهام شرکت و شخص عمانی 30 درصد از سهام آن شرکت را در اختیار دارند.
  البته توجه داشته باشید که براساس قراردادی که بین شخص عمانی و طرف ایرانی بسته می شود طرف عمانی حق هیچ نوع دخالت در سود و مدیریت شرکت ندارد. زمان تمدید هر دو نوع ثبت شرکت در عمان 5 ساله می باشد و هزینه سالیانه ای وجود ندارد.

مزایای اخذ اقامت در کشور عمان :   ثبت شعبه شرکت در عمان

 • امکان اخذ اقامت برای شریکان و خانواده
 • افتتاح حساب بانکی برای شرکت و شخصی
 • امکان ورود به بازار های عربی
 • اماکان استفاده از تسهیلات ویژه بانکی

همچنین شما برای ثبت شرکت خود در عمان میتوانید با پرتو دیبای پارس در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

 

 

ثبت شعبه شرکت در عمان

ثبت شرکت با پرتو دیبای پارسثبت شرکت در عمانثبت شرکت در عمان 2020ثبت شرکت در قطرچگونگی ثبت شرکت در عمانقرارداد ثبت شرکت در عمانلیست شرکتهای ایرانی در عمانهزینه ثبت شرکت در عمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *