ثبت شرکت در کشور های همسایه

ثبت شرکت در کشور های همسایه :

گسترش فعالیت در سطح بین المللی یکی از اصلی ترین اهداف فعالان اقتصادی و تجار می باشد، یکی از معمول ترین راه های فعالیت بین المللی ثبت شرکت در کشور های دیگر می باشد و تجار با توجه به نوع فعالیت اقتصادی و با مطالعه در قوانین کشورها، کشور مناسب را جهت ثبت کردن شرکت انتخاب می نمایند، در این میان ثبت کردن شرکت در کشورهایی که با ایران دارای مرز مشترک می باشند به دلایل مزایای بسیار آن دارای متقاضیان بیشتری است ،کشورهایی مانند ؛ترکیه ،دبی ،ارمنستان، عراق ،عمان و قطر و…

ثبت شرکت در عمان :   ثبت شرکت در کشور های همسایه

مروزه ثبت شرکت در عمان مورد تقاضای بسیاری از ایرانیانی است که از تمکن مالی مناسبی برخوردارند و گواه آن تعداد بالای تماسهایی است که با موسسه حقوقی ملک پور گرفته می شود و متقاضی سرمایه گذاری در عمان از طریق ثبت شرکت هستند. پیش از آنکه به اصل قضیه و جوانب آن بپردازیم بهتر است قدری در مورد شرایط عمومی کشور عمان بپردازیم.

کشور عمان که به طور رسمی به عنوان سلطنت نشین عمان معروف است یکی از همسایگان جنوبی کشور ایران در دهانه خلیج فارس واقع شده و مرزهای مشترک با امارات ، عربستان سعودی و یمن را در اختیار دارد که از ذخایر نفتی و همچنین صنعت شیلات پر رونقی برخوردار است.

پادشاه پیشین عمان که به سلطان قابوس شناخته شده است، از دیرباز روابط حسنه ای با حکومت ایران دارد و از مزایای مهاجرت به عمان چه از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و چه از طرق دیگر ( نظیر کار ، تحصیل و … ) ، این است که ایرانیان مورد بدبینی واقع نمی شوند و از احترام خاصی در میان مردم عمان برخوردارند.

مناطق آزاد عمان :

مهم ترین بنادر عمان از جمله بندر قابوس، دوقم و صلاله که از نظر استراتژیک هم مهم هستند و بسیار مجهز و پیشرفته بوده، را بشناسید اما بندر صلاله یک بندر نفتی است که جهت ورود و انتقال کالا به دیگر قسمت هاست که ثبت شرکت در این منطقه آزاد بسیار حائز اهمیت است .

مزایایی که با ثبت شرکت در عمان شامل حال افراد میشود :

در درجه ی اول باید بدانید با ثبت شرکت در عمان دارای  تابعیت عمان می شوید که البته قوانین کشور عمان اجازه ی تابعیت مضاعف به شما را نمی‌دهد.

زمانی که شما تابعیت عمان را دارید با تمام نقاط جهان امکان صادرات و واردات را خواهی داشت بدون محدودیت های بین المللی ایران دسترسی به  تمام

نقاط استراتژیک خلیج فارس خلیج عدن، دریای عرب، دریای سرخ، و از طریق فرودگاه های بین المللی عمان ب اقسا نقاط جهان دسترسی خواهی داشت.

ثبت شرکت پرتو دیبای پارس جهت مشاوره میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

ثبت شرکت در کشور های همسایه

ازانترین ثبت شرکت در کشور های همسایهبهترین کشور عربی برای ثبت شرکتثبت شرکت در عمانثبت شرکت در عمان با کمترین هزینهثبت شرکت در کشور های همسایهمزایای ثبت شرکت در عمانهزینه ویزا و اقامت در عمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *