ثبت شرکت در صحار عمان

ثبت شرکت در صحار عمان :

ثبت شرکت در صحار عمان برای افراد و بارزگاناتی که قصد فعالیت در این کشور را دارند بسیار سود آور و مفید خواهد بود . کشور عمان دارای چهار بنادر اصلی میباشد که یکی از آن ها بندر صحار است که میتوانید محصولات تولیدی خود را صادرات و واردات کنید . عمان دارای آب و هوای معتدلی است و همواره افراد برای بدست آوردن شغل و درآمد بالا به این کشور مهاجرت و یا اقدام به ویزا کرده اند.

مشاوره ثبت شرکت در صحار عمان به چه صورت است ؟

مشاوره در زمینه ثبت شرکت عمان به صورت کاملا رایگان و تخصصی می باشد. همچنین در صورت نیاز به مشاوره در زمینه فرآیند و چگونگی ثبت شرکت در عمان شما می توانید با کارشناسان پرتو دیبای پارس تماس حاصل فرمایید.

نحوه ثبت شرکت در صحار عمان :     ثبت شرکت در صحار عمان

ثبت شرکت در عمان به دو صورت ممتاز و درجه یک امکان پذیر است که در ادامه با توضیح آن آشنا خواهیم شد :

ثبت شرکت به شیوه ممتاز برای ایرانیان :

۱-کپی رنگی پاسپورت دارای حداقل شش ماه اعتبار

۲-عکس رنگی با پس زمینه سفید ( ۴ قطعه – ۳*۴ )

۳-پرینت بانکی با گردش مالی ( شش ماه )

۴-گواهی عدم سو پیشینه با ترجمه رسمی ممهور به مهر وزارت امور خارجه

ویژگی ثبت شرکت در مناطق آزاد عمان :

در مناطق ازاد عمان مالکیت شرکت به صورت صددر صد به نام شخص خواهد بود و از این بابت نگرانی وجود ندارد. اما در شهر مسقط معادل سی درصد از سهم باید به کفیل عمانی داده شود، یا بلافاصله توسط شرکت ما و پس از ثبت شرکت، در دفترخانه تمام حق و حقوق را به نام شما میزنند.

شما می توانید پس از ثبت شرکت در عمان ، حساب خود را بصورت شرکتی در بانک های معتبر عمان که دارای شعبات مختلف در حوزه خلیج فارس و تشرکت های با گرید ممتاز میتوانند توسط حداکثر ۳ نفر ثبت شوند و یک نفر نیز میتواند به عنوان مدیر معرفی گردد.

بدیهی است میزان سهام شراکت بین افراد کاملا توافقی است.همچنین توافق اسناد سهام شراکت مورد نیاز در این پروسه نیز در اداره صنایع کشور عمان قابل ارائه بوده و میزان سهام بر اساس توافق شرکا در مدارک ثبت می گردد.

همچنین قابل ذکر است کلیه شرکت های گرید ممتاز شامل ۳۰% سهام به نام کفیل عمانی و ۷۰% سهام به نام سایر شرکا می شود.
به طور کلی زمان مورد نیاز برای ثبت یک شرکت با گرید ممتاز در کشور عمان بین ۳ تا ۴ هفته است.قریبا ۸۰ کشور دیگر هستند افتتاح کنید. بانک های پیشنهادی ما مسقط و nbo  می باشد.

شهر صُحار در دوران قدیم از مهم‌ترین مناطق تولید مس و صادرات آن بوده است. صُحار ازلحاظ جغرافیایی به دلیل قرار گرفتن در خارج از تنگه هرمز و اتصالات پس‌کرانه عالی به شمال آفریقا، جنوب خلیج‌فارس و هم‌چنین مجاورتش با ایران، یکی ازجمله بنادری می‌باشد.

این شهر قبل از اسلام و در دوران حکومت پادشاهان جیفر و عبد، دو پسران آل جلندی، پایتخت عمان بوده است. بعد از اسلام، صُحار مرتبهٔ پایتختیِ کشور را از دست داد، اما به‌عنوان بزرگ‌ترین بندر تجارتی باقی ماند.

روابط تجاری و بازرگانی ایران و عمان:

با افزایش حجم روابط تجاری بین ایران و عمان و با توجه به سفرهایی که صورت می‌گیرد امکان پیشرفت در تمام زمینه‌های مربوط ازجمله: صنایع‌دستی، محصولات غذایی، پزشکی و … فراهم است.

 

 

 

 

 

ثبت شرکت در صحار عمان

بندر صحار عمانثبت شرکت با پرتو دیبای پارشثبت شرکت به شیوه ممتاز در عمانثبت شرکت در صحار عمانثبت شرکت در عمانمشاوره ثبت شرکت در عمانمناطق آزاد عماننحوه ثبت شرکت در صحار عمانویژگی ثبت شرکت در صحار عمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *