بانک مسقط :

بانک های عمان به منظور افتتاح حساب برای ثبت شرکت و اقامت در کشور عمان صورت میگیرد یکی از بانک های مهم کشور عمان بانک مسقط میباشد که شرکت خدماتی و بانکداری است که طیف و سیعی از خدمات شامل بانکداری اختصاصی ، بانکداری شرکتی و بانکداری سرمایه گذاری و… را ارائه میدهد. بانک مسقط در سال ۱۹۸۲ راه‌اندازی شد و در حال حاضر مالک شبکه‌ای از ۱۴۲ شعبه بانک و ۵۹۴ دستگاه خودپرداز می‌باشد.

این بانک بزرگترین  و مهم ترین بانک عمان شناخته میشود  و سرمایه زیادی را نیز به خود جذب میکند و افراد  و بازرگانان برای شروع کار خود در این کشور میبایست در این بانک به نام خود حساب بانکی باز کنند . و یکی از نخستین وام دهندگان خارجی میباشد که در کشور های گوناگون از جمله ایران ایجاد شده است.

بانک مسقطافتتاح بانک مسقط در ایران  :

، تهران و مسقط سال ۹۶ درباره اتصال شبکه های پرداخت بانکی دو کشور بوسیله سیستم سوییچ های طرفین به منظور دسترسی دارندگان کارت های بانکی ایران و عمان به خودپردازها و دستگاه های پذیرنده توافق کرده بودند،

همچنین به منظور گسترش همکاری دو جانبه بین دو کشور، شعب بانک های صادرات و ملی ایران مستقر در عمان فعال شوند.

در همین ارتباط و با هدف تسهیل تجارت دوجانبه پیش بینی شد روابط کارگزاری بانکی بین بانک های تجاری و استفاده از خدمات بانک های عمانی در حوزه اعتبارات اسنادی و ضمانت نامه های بانکی توسعه یابد.

مهاجهرت به عمان از طریق کار
برگزاری دوره های آموزشی بانکی در زمینه بانکداری اسلامی، خزانه داری ارزی و حوزه های نظارتی از دیگر توافق های دو طرف بود.
براساس توافق انجام شده میان روسای کل بانک های مرکزی ایران و عمان،مقرر شد مسوولین فنی بانک های مرکزی و تجاری دو کشور مسائل فنی را مورد بحث و بررسی قرار داده و پیشنهادهای مناسبی را برای حل و فصل مسایل موردنظر ارائه کنند.

بانکهای عمان از شفافترین بانکها در منطقه و جهان میباشند و از بانکهای عمان میتوان برای نقل و انتقال پول و تجارت با اروپا، آمریکا و سایر بانکهای کشورهای جهان استفاده کرد.

جهت ثبت شرکت در عمان و همچنین ویزای کار میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

 

 

 

بانک مسقط

افتتاح بانک مسقط در ایرانافتتاح حساب بانکی در عمانبانک صحار عمانبانک عمانبانک مسقط عمانبانک های ایرانی در عمانبزرگترین بانک عمانثبت شرکت در عمانصرافی های ایرانی در عمانمشاوره ثبت شرکت در عمانمشاوره ثبت شرکت در عمان با پرتو دیبای پارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *